Artist Alley na Akiconu 2020

Jak už jste jistě mohli slyšet, během loňského ročníku jsme vyzkoušeli beta verzi takzvané "uličky umělců". Díky velkému úspěchu jsme se rozhodli nejen oficiálně zavést, ale dokonce i rozšířit tuto sekci! Takže vytáhněte tablety, barvy a papíry! Ukažte návštěvníkům AkiConu co ve vás je a co si od vás budou moci odnést na památku! Prodejní stánky budou k dispozici po celý program akce, takže je jen na Vás, jak všechny oslovíte!

Letos nově bude zařazena i Craft Alley sekce pro všechny umělecké duše, co mají zájem prezentovat a prodávat jinou tvůrčí práci!

Na místě bude omezený počet stolů jak pro AA, tak CA. Po uzavření přihlášek budeme pečlivě vybírat nejvhodnější umělce do sekce Artist i Craft Alley. Akicon za účast v Artist Alley pro tento ročník nevybírá žádný poplatek, je ale nezbytně nutné mít zakoupený lístek v předprodeji - pro zvolené účastníky budou uvolněny vstupenky mimo běžný předprodej, nemusíte se tedy obávat, že by na vás jako vybraného účastníka AA nezbyla vstupenka. Vstupenka nezahrnuje ubytování na akci.

Přihlášky přijímáme do 30. září, ve vlastním zájmu ale zasílejte přihlášky co nejdříve.

Podmínky prodeje v Artist/Craft Alley:


Uveďte jméno, pod kterým vystupujete, a pod kterým chcete být uvedeni v programu.
Telefon slouží primárně pro případ, že vás budeme potřebovat kontaktovat v průběhu Akiconu.
Jaké typy zboží a tvorby plánujete na akci prodávat?
Prostor pro případné dotazy.